Tooted

BioComb Puhas Katus

Kivi-, bituumen-, plekk- ja eterniitkatustele. Hävitab sambla, sambliku ja vetikad ning takistab uue tekkimist. Kantakse pinnale pintsliga, survepritsiga või harjaga. Ei loputata. Puhastav mõju kuni 2 aastat, ennetav mõju 4-5 aastat. 

Lahjendamine 1:2 (Piisavus 5-7 m2/liiter)

Pakendid: 1L ja 5L

BioComb Puhas Katus kasutusjuhend

BioComb Puhas Fassaad

Hävitab, puhastab ja tõrjub fassaadpinnale kogunenud mustuse ja mikrofloora. Sobib telliskivi-, betoon-, plokk-, puit-, plastmass- ja plekkpindadele. Annab pikaajalise kaitse uue taimestiku tekkimise vastu. Sisaldab mädanikuvastast ainet.

 Lahjendamine 1:2

Pakendid: 1L ja 5L

BioComb Puhas Fassaad kasutusjuhend

BioComb Värvipesuvahend

mikrofloorat hävitav. Värvipesuvahendiga eeltöödeldakse värvitavaid pindu enne värvimist. Lahus eemaldab värvitavalt pinnalt efektiivselt mustuse, rasva ja mikrofloora. Karestab pinda, seega parandab värvikihi nakkumist. Sise- ja väliskasutuseks. Ei vaja loputamist.

 Lahjendamine 1:4

Pakendid: 1L ja 5L

BioComb Värvipesuvahend kasutusjuhend

BioComb Hallitusevastane vahend

Hävitab hallituse ja bakterid kõikidelt pindadelt, sobib kasutamiseks ka sisetingimustes. Tagab pikaajalise kaitse uue seeneniidistiku kasvamise vastu. Sobib kasutamiseks värvitud ja värvimata puidule, kivile, betoonile, portselanile, plastmassile, klaasile ja plekile.

Lahjendamine: 1:2

Pakendid: 1L, 5L ja 0,75L kasutusvalmis lahus

BioComb Hallitusevastane pesuvahend kasutusjuhend

BioComb Terrassipesuvahend

Kirgastab ja puhastab  päikese ja vihma mõjul tuhmunud  puitterrassid. Sobib immutamata ja immutatud puidule, samuti kuumtöödeldud terrassilaudadele. Vahendit kasutatakse enne pinna töötlemist, nt. enne õlitamist.


 Lahjendamine 1:4

Pakendid: 1L ja 5L

BioComb Terrassipesuvahendi kasutusjuhend

BioComb Puhas Markiis

Markiisikangaste, paadipresentide, telkide jm. puhastamiseks ja korrashoidmiseks. Hävitab ja eemaldab mikrofloora. Tagab pikaajalise kaitse uue mikrofloora kasvamise vastu. Sisaldab mädanikuvastast ainet.

Lahjendamine 1:2

Pakend: 1L ja 0,75L kasutusvalmis lahus

BioComb Puhas Markiis kasutusjuhend

BioComb Pinnakaitse Mineral Block

Kasutusvalmis lahus mineraal- ja puitpindadele, näiteks fassaadid, kivikatused ja sillutised. Sobib kasutamises sise- ja välistingimustes. Vahend tekitab pinnale UV- kaitse, vett ja mustust hülgava ja hingava kaitsekihi, mis hoiab ära külmakahjustused ja mikrofloora tekkimise.

 Pakendid: 1L ja 5L

BioComb Pinnakaitse Mineral Block kasutusjuhend
BioComb Hiinapuuõli

Eriti kõrgekvaliteediline puiduõli töödeldud ja töötlemata puitpindadele.

Pakendid: kirgas 1L ja 2,5L
      pruun 2,5L

BioComb Hiinapuuõli kasutusjuhend